W dniach 25.05-31.05 uczniowie klas ósmych wraz z wychowawca p. R. Godos i A. Smotrycką oraz opiekunami p. S. Szkarpecką i ks. M. Wilkiem uczestniczyli w wycieczce do Włoch. Czas ten obfitował w wiele niezapomnianych wrażeń i towarzyszących im emocji. Zwiedziliśmy piękną Wenecję, Padwę, opactwo w Loreto wraz z Polskim Cmentarzem Wojennym. Kolejne dni spędziliśmy w nadmorskim kurorcie Bellaria, w międzyczasie zwiedzając przepiękne San Marino, a następnie udaliśmy się na wzgórze Monte Cassino, gdzie zwiedziliśmy klasztor i Polski Cmentarz Wojenny. Ostatnie dwa dni wycieczki spędziliśmy w Rzymie, uczestnicząc w audiencji z papieżem Franciszkiem na placu Św. Marka, zwiedzając Bazylikę Św. Piotra, starożytny Rzym, spacerując ulicami wiecznego miasta i podziwiając wspaniałą architekturę i zabytki. Wrażenia z wycieczki na długo pozostaną w naszej pamięci.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re