19 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu miała miejsce uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. W tym dniu mieliśmy zaszczyt gościć radną Rady Miasta Przemyśla – Panią Małgorzatę Gazdowicz i inspektora Wydziału Edukacji UM w Przemyślu – Pana Grzegorza Masłyka.
Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły i odśpiewania hymnu państwowego, po czym dyrektor szkoły –  Pan Maciej Kozłowski przywitał wszystkich zebranych.
W czasie uroczystości zakończenia roku nie mogło zabraknąć części artystycznej. Wystąpili najmłodsi uczniowie ze świetlicy szkolnej oraz najstarsi absolwenci, którzy opuszczają mury szkolne.
Najlepsi uczniowie odebrali świadectwa z rąk Pana Dyrektora. Za wysokie wyniki w nauce i wzorowe oraz bardzo dobre zachowanie  otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy uznania. Doceniono również wzorową frekwencję na zajęciach szkolnych oraz wyniki sportowe. Podziękowania  zostały złożone  też rodzicom, którzy aktywnie działali na rzecz szkoły.
Dziękując za wysiłek i współpracę życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne SP nr 1 w Przemyślu

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re