Podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego Pan Dyrektor wręczył także dyplomy i nagrody laureatom konkursu ogólnopolskiego Albus z języka angielskiego organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w maju 2019r. Zdobywcą I miejsca został uczeń z klasy Vb Igor Żurawski, który otrzymał grawerowany dyplom laureata i nagrodę książkową. Dodać należy, że uczeń ten wygrał również konkurs zimowy Olimpus 2019 zdobywając grawerowany dyplom i nagrodę książkową. Dyplomy laureata 3 miejsca w Albusie zdobyli Wiktor Hrymak z kl. VI i Julia Smotrycka z kl. VIIa oraz z Olimpusa Dawid Mickiewicz z kl.VI. Natomiast dyplom laureata 5 miejsca uzyskał Lucjan Olszański z kl. Va.
Dyplomami cieszyli się również laureaci: 7 miejsca Dominik Antochów z kl. Va , 9 miejsca Artur Dobosz z kl. VIIIa i Mateusz Pawłowski z kl. VIa. Wszystkim zdobywcom tych wysokich miejsc gratulują Pan Dyrektor, grono pedagogiczne, koleżanki i koledzy oraz opiekun p. Irena Pencak. Życzymy im kolejnych sukcesów.

DZIENNIK ELEKTRONICZNY


baner vulcan 1

baner vulcan 2

APLIKACJA DZIENNICZEK+

 DZIENNICZEK+ to aplikacja mobilna, która pozwala rodzicom i uczniom korzystać przez telefon/tablet z najważniejszych informacji e-dziennika UONET+ dowiedz się więcej..

UONET

 

ZAPISY do kl. I

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Przemyślu

sienkiewicz re